Szigligeti (Ede)
Nemzeti szinházi képcsarnok
1870 Pest (Kertész József ny.)122. árverés / 421.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
81114
128p. Első kiadás.
Az eredeti kötéstáblák felhasználásával készült, modern félbőr-kötésben. Az első táblán kopott aranyozású magyar címerrel.