Szilágyi Sándor
Erdélyország története tekintettel mivelődésére. I-II. kötet.
1866 Pest Heckenast118. árverés / 114.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft Leütési ár: 48 000 FtAzonosító
79718
1t. (díszcímlap)+XV+462+(4)p.; 1t. (díszcímlap)+(2)+VIII+511p.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.