Szilágyi Sándor
1886 Bp., Méhner 153p.+15t. (Magyar történeti életrajzok.) Későbbi, sérült félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.
63. árverés / 364.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft
Leütési ár: 7 500 Ft
Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond. 1622-1652.