Szilágyi Sándor

Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond. 1622-1652.

1886 Bp. Méhner

91. árverés / 184.

Kikiáltási ár: 18 000 Ft
Leütési ár: 44 000 Ft
73041

Hozzákötve: Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár 1520-1579. Bp., 1887. Méhner Vilmos. (4)+103p.+11t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. (hasonmás) Hozzákötve: Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál 1621-1679. Bp., 1887. Méhner Vilmos. (4)+215p.+13t. (2 színes, ebből 1 kihajt.)+2 kihajt. mell. (hasonmások) Hozzákötve:

(4)+183p.+5t. (1 kihajt.)+2 kihajt. mell. (hasonmás)
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A hátsó kötéstábla enyhén sérült.