Szilágyi Sándor
I. Rákóczy György 1593-1648
1893 Bp. MTT132. árverés / 342.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
92021
Worn, gilt contemporary half leather, spine damaged.
(8)+424p.+7t.+2 kihajt. mell. (hasonmások) Lapszámozáson belül számos szövegközti illusztrációval. Példányunkból hiányzik a címlap, valamint további két levél.
Sérült gerincű, kopott aranyozású, korabeli félbőr-kötésben.