Szilágyi Sándor
A magyar forradalom napjai julius elsője után
1849 Pest Heckenast128. árverés / 126.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
83418
VIII+107p.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve.