Szilágyi Sándor
1850 Pest, Heckenast VIII+424p. Díszesen aranyozott, sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A címlapon javítással.
132. árverés / 156.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
A magyar forradalom története 1848- és 49-ben
angol szoveg
Richly gilt, contemporary half leather, spine damaged. Title page restored.