Szilágyi Sándor
A magyar forradalom története 1848- és 49-ben
1850 Pest Heckenast132. árverés / 156.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
92022
Richly gilt, contemporary half leather, spine damaged. Title page restored.
VIII+424p.
Díszesen aranyozott, sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A címlapon javítással.