Szilágyi Sándor
A magyar forradalom története 1848- és 49-ben
1850 Pest Heckenast75. árverés / 626.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
67853
VIII+424p.
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli félvászon-kötésben.