Szilágyi Sándor
A magyar forradalom története 1848- és 49-ben
1850 Pest Heckenast80. árverés / 68.
69876
VIII+424p.
Enyhén kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel.