Szilágyi Sándor
Rajzok és tanulmányok. I-II. kötet [egybekötve].
1875 Bp. Athenaeum124. árverés / 408.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
82185
(2)+IV+(2)+351+(6)+377p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.