Szilágyi Sándor
Vértanuk a magyar történetből. Történeti tanulmányok.
1867 Pest Heckenast116. árverés / 333.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
79501
VII+(1)+495+(1)p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. A levelek enyhén rozsdafoltosak. Poss.: Tisza Kálmánné tulajdonosi bélyegzőjével.