Szilágyi Sándor
Vértanuk a magyar történetből. Történeti tanulmányok.
1867 Pest HeckenastElső nap, 148. árverés / 448.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
98001
Contemporary cloth. Spine gilt.
VII+(1)+495+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.