Szini Gyula: --- válogatott elbeszélései

Szini Gyula
--- válogatott elbeszélései
1933 Bp. (Gyoma), Magyar Bibliophil Társ. (Kner ny.) 1t. (Végh Gusztáv aláírt, datált rézkarca)+143+(4)p. 400 számozott példányban készült. Példányunkban a számozás helyén "Kner Erzsébet példánya" szöveg áll, Kner Imre kézírásával. Korabeli félvászon-kötésben. Lévay -- Haiman: 1.474.

85. árverés / 234.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft