Szini Gyula
--- válogatott elbeszélései
1933 Bp. (Gyoma) Magyar Bibliophil Társ. (Kner ny.)85. árverés / 234.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
71732
1t. (Végh Gusztáv aláírt, datált rézkarca)+143+(4)p. 400 számozott példányban készült. Példányunkban a számozás helyén "Kner Erzsébet példánya" szöveg áll, Kner Imre kézírásával.
Korabeli félvászon-kötésben. Lévay -- Haiman: 1.474.