[Szini Lajos] Laji bá'
1917 Gyergyószentmiklós, Sándory Mihály ny 164p. Szövegközti rajzokkal. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
93. árverés / 135.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 11 000 Ft
Nyüszkölés a feredőn s a nagy viz martyán