Szinnyei József, ifj. A mű címe Irodalmunk története 1711-1772. 1876 Bp., Weiszmann ny VIII+207p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Szüry: 4391. 60. árverés / 327. Kedvencekhez ad