Szinnyei József
Komárom 1848-49-ben (napló-jegyzetek)
1887 Bp. Aigner158. árverés / 176.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
101905
Contemporary half cloth. Spine gilt.
1t.+VIII+518+(1)p.+2 mell. (1 kihajt.)
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.