Szinnyei József
Komárom 1848-49-ben (napló-jegyzetek)
1887 Bp. Aigner65. árverés / 507.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 65 000 FtAzonosító
66503
1t.+VIII+518+(1)p.+2 mell. (1 kihajt.)
Sérült, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.