Szladits Károly, dr.
1930 Bp., Grill Károly VIII+456p. Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel.
158. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft
Dologi jog
angol szoveg
Contemporary half cloth. Spine slightly damaged.
A címlapon a neves kollégának szóló ajánlással: "Kuncz Ödönnek baráti szeretettel Szladits Károly".