Szladits Károly, dr.
Dologi jog
1930 Bp. Grill Károly158. árverés / 344.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
102636
A címlapon a neves kollégának szóló ajánlással: "Kuncz Ödönnek baráti szeretettel Szladits Károly".
Contemporary half cloth. Spine slightly damaged.
VIII+456p.
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen kis sérülésekkel.