Szmrecsányi Marian
A novai templom és falképei
1935 Bp (Pestvidéki ny.)65. árverés / 511.
Kikiáltási ár: 800 Ft Leütési ár: 800 FtAzonosító
62907
83p.+10t. (kétold.)
Aranyozott gerincű, félvászon-kötésben.