Szerző Szőllősy András Kodály művészete 1943 Bp. Pósa K 60. árverés / 331. Azonosító 61969 1t.+159+(1)p.+1t. (kétoldalas) Számos szövegközti kottapéldával. Kiadói, kopottas, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.