Szombathy Viktor
Én kedves népem. Novellák.
Kosice-Kassa Kazinczy ny.)146. árverés / 491.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
97553
Gilt, original cloth.
181+(3)p. Dedikált példány. (Kazinczy könyvtár.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.