Szombathy Viktor
Én kedves népem. Novellák.
Kosice-Kassa Kazinczy ny.)158. árverés / 501.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
102216
Inscribed by the author. Gilt, original cloth.
181+(3)p. Dedikált példány. (Kazinczy könyvtár.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.