Sztriha Kálmán
Kiskundorozsma története
1937 Kiskundorozsma (Árpád ny)158. árverés / 507.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
101923
Slightly worn, illustrated, original half cloth.
358p.+26t.
Enyhén kopottas, rajzos, kiadói félvászon-kötésben.