Sztriha Kálmán
Kiskundorozsma története
1937 Kiskundorozsma (Árpád ny)65. árverés / 515.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 2 000 FtAzonosító
62899
358p.+26t.
Aranyozott gerincű, modern vászonkötésben.