Szuper Károly
--- szinészeti naplója 1830-1850. Sajtó alá rendezte Váli Béla.
1889 Bp Aigner134. árverés / 416.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
59301
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(2)+69p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.