Szuper Károly
1889 Bp, Aigner (2)+69p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
134. árverés / 416.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
--- szinészeti naplója 1830-1850. Sajtó alá rendezte Váli Béla.
angol szoveg
Contemporary half cloth. Spine gilt.