Szüts Mihály
Szeged mezőgazdasága
1914 Szeged Traub B. és Társa ny95. árverés / 300.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
74138
465p.+7 színes, kihajt. térk. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal.
Enyhén kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben.