Szerző Tabéry Géza --- emlékkönyv 1930 Kolozsvár ESzC 106. árverés / 64. Azonosító 76965 85+(2)+VIIp.+1t. Első kiadás. Számozott (199./?), S. Leölkes Béla részére készült, előfizetői példány. Kopottas, kiadói félbőr-kötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel.