Tabódy József
Munkács multja és jelene Magyarország történetében
1860 Pest (Herz János ny.)124. árverés / 412.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 42 000 FtAzonosító
82187
A kőnyomatú címlapon a város jelentősebb épületeinek részletképeivel. A többi táblán a vár látképei mellett viseletek és a városhoz kapcsolódó nevesebb személyek, köztük II. Rákóczi Ferenc és Zrínyi Ilona láthatók.
(8)+169+(10)p.+9t.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.