Takách Gyula, gyöngyös-halászi
Vadászösvényeken a Duna medencéjétől a Kárpátokig
1930 Bp. Hornyánszky V93. árverés / 310.
73510
218+(1)p. Szövegközti képekkel.
Kiadói vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel. Poss.: Dr. Czvalinga István könyvjegyével.