Takáts Sándor
A főváros alapította budapesti Piarista Kollégium története
1895 Bp. Hornyánszky134. árverés / 32.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
92787
A mű az iskola értesítőjének részeként jelent meg, a lapszámozás folytatódik (450-518p.) az intézmény ismertetőjével.
Contemporary cloth. Spine gilt.
443+(3)p.+2t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.