Takáts Sándor
Bp., MTA VIII+438+(2)p.; (4)+463+(1)p.; (4)+457+(1)p. Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.
76. árverés / 361.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 10 000 Ft
Rajzok a török világból. I-III. kötet.