Takáts Sándor
Szegény magyarok
(Bp.) Genius110. árverés / 241.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
78083
499+(1) Dedikált példány.
Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, kiadói félbőr-kötésben.