Tamási Áron
Ábel a rengetegben. Regény.
Bp. Genius108. árverés / 279.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
77535
191+(2)p. Aláírt példány.
Kopottas, kiadói vászonkötésben.