Tamási Áron
Ábel a rengetegben. Regény.
Bp. Genius156. árverés / 450.
Kikiáltási ár: 3 000 FtAzonosító
101279
Slightly worn original cloth. Spine damaged.
191+(2)p. Gróf Bánffy Miklós egészoldalas rajzaival. Aláírt példány.
Sérült gerincű, kopottas, kiadói vászonkötésben.