Hozzákötve:
Életpályám. Második-harmadik kötet.
Bp., 1885. Müller K. ny. (6)+155+(1)+(4)+194+(1)p. (-- művei. 5-6. kötet.)
Hozzá:
Életpályám. Negyedik kötet.
Bp., 1885. Müller K. ny. (4)+188+(1)p. (-- művei. 7. kötet.)
Hozzákötve:
Hit, papok, pápák. Első kötet [unicus].
Bp., 1873. Buschmann Ferencz ny. 255+(1)p. (-- művei. 8. kötet.)
Hozzákötve:
I. Mi a szoczializmus és mi a kommunizmus? és II. Mik a vörös republikánusok és mit akarnak?
Bp., (1885.) "Központi Táncsics-Bizottság". (12)+69+(4)+72p. (-- művei. 9. kötet.)
Hozzá:
I. Királyista és republikánus. II. A forradalomról. III. A koczka fordul.
Bp., (1885.) "Központi Táncsics-Bizottság". (10)+112+(1)+(4)+34+(4)+19p. (-- művei. 10. kötet.)
Hozzákötve:
Nép szava, Isten szava. Második kiadás. (— Sajtószabadságról nézetei egy rabnak.)
Bp., 1873-1876. Vodianer F. ny. 120+88+193-198p. (-- művei. 11. kötet.)
Hozzákötve:
Hunnia függetlensége. Harmadik kiadás.
Bp., (1873.) Kocsi Sándor ny. 235+(1)p. (-- művei. 12. kötet.)
A sorozat 12 kötetben teljes.
Táncsics Mihály
1873 Pest, Heckenast Gusztáv ny 222+(2)p. (--- művei. 4. kötet.) Javított, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
Első nap, 148. árverés / 450.
Kikiáltási ár: 30 000 Ft
Leütési ár: 30 000 Ft
Életpálya vagy emlék-iratok. Első kötet.
Contemporary half cloth. Spine gilt, restored.