Teleki Domokos, id. gróf
A Hóra-támadás története
1865 Pest Ráth Mór130. árverés / 98.
Kikiáltási ár: 20 000 Ft Leütési ár: 28 000 FtAzonosító
87570
Hozzákötve: Szilágyi Ferencz: A Hóra-világ Erdélyben Pest, 1871. "Athenaeum". VII+(1)+272p.
Contemporary half cloth, spine gilt.
X+(2)+183+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.