Teleki Sándor
Egyről-másról. Ujabb emlékeim. I-II. kötet.
1882 Bp. Révai134. árverés / 134.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
92778
Contemporary cloth. Spine gilt.
315+(5)p.; 303+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.