Teleki Sándor, gr(óf)
Emlékeim. Irta ---. Kiadta a Petőfi-társaság. I-II. kötet [egybekötve].
Bp. Aigner132. árverés / 289.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 24 000 FtAzonosító
92024
Contemporary half cloth, spine gilt.
(8)+259+(8)+290p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.