Teleki Sándor, gr(óf)
Emlékeim. Irta ---. Kiadta a Petőfi-társaság. I-II. kötet [egybekötve].
Bp. Aigner60. árverés / 336.
61998
(8)+259+(8)+290p.
XIX. század végi félvászon-kötésben, gerincén címvignettával. Szüry: 4498.