Thaly Kálmán
A székesi gróf Bercsényi család. 1525-1835. I-III. kötet.
Bp (Athenaeum).142. árverés / 50.
Kikiáltási ár: 25 000 Ft Leütési ár: 46 000 FtAzonosító
95770
Spine gilt, contemporary half cloth.
1 kihajt. t.+354p.; (4)+VII+547+(1)p.; 1t.+XII+823+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.