Thewrewk István, (ponori)
László főherczeg életéből
1896 Bp. (Franklin ny.)85. árverés / 354.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
71369
148p.+1 kihajt. mell. (facsimile) Lapszámozáson belül 20 egészoldalas táblával.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.