Thewrewk István, (ponori)
1896 Bp., (Franklin ny.) 148p.+1 kihajt. mell. (facsimile) Lapszámozáson belül 20 egészoldalas táblával. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
85. árverés / 354.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft
Leütési ár: 6 000 Ft
László főherczeg életéből