Thim József, dr.
A szerbek története a legrégibb kortól 1848-ig
1892 Nagy-Becskereken Pleitz Fer. Pál66. árverés / 577.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
67386
X+(2)+159+(2)+179+(2)+116p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár. XXIV. kötet.)
Kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Festett lapszélekkel.