Thirring Gusztáv, dr.
Sopron és a magyar Alpok. Úti kalauz.
1911 Sopron Dunántúli Turista-Egyesület65. árverés / 555.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
62022
XVI+240p.+15t.+16 térkép (ebből 12 kétoldalas)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.