Timon Ákos
A városi kegyuraság Magyarországon. Jogtörténeti tanulmány.
1889 Bp. Pallas Rt134. árverés / 433.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft Leütési ár: 3 600 FtAzonosító
93223
Contemporary half cloth. Spine gilt.
154+(1)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.