Toldy István
1869 Pest, Deutsch 246+(1)p. Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.
124. árverés / 258.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 000 Ft
Megyerendezés az 1848. év szellemében
A kötet szerzője Deák-párti politikus volt.