(Toldy István)
Öt év története. 1867-1872.
1872 Pest Ráth Mór146. árverés / 323.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
97207
Contemporary half cloth. Spine gilt.
(4)+262+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.