(Toldy István)
Öt év története. 1867-1872. Második kiadás.
1878 Bp. Ráth Mór132. árverés / 53.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
92626
Worn contemporary half cloth.
(4)+262+(2)p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.