Tomor Ferenc
Korunk tükre
1881 Bp. "Hunyadi Mátyás" Intézet nyElső nap, 148. árverés / 193.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
98538
Slightly worn, contemporary half leather. Spine gilt.
174p.
Aranyozott gerincű, kopottas, korabeli félbőr-kötésben.