Tömörkény István
Homokos világ. Elbeszélések.
1910 Bp. Singer és Wolfner64. árverés / 588.
Kikiáltási ár: 300 Ft Leütési ár: 600 FtAzonosító
62470
218+(6)p. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.