Tömörkény István
Ne engedjük a madarat... s más holmik
1911 Bp. Franklin64. árverés / 590.
Kikiáltási ár: 400 Ft Leütési ár: 600 FtAzonosító
62431
286+(2)p. Első kiadás.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.